Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

AKTUALNOŚCI

FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY INNOWACJĄ ROKU 2019!

22.11.2019

FISKALNY TERMINAL PŁATNICZY POSPAY INNOWACJĄ ROKU 2019!

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay został nagrodzony tytułem „Innowacja roku 2019”.

Pospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.
 
Pospay akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kartami płatniczych oraz te, realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.
 
Nic dziwnego, że tak nowatorskie urządzenie zyskało uznanie jury ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu „Innowacja Roku”.
 

Program, realizowany pod patronatem Wydziału Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk, ma na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań oraz stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej.

Więcej o Pospay : tutaj

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą i kontaktu : napisz do nas.

UWAGA NA OFERTY SPRZEDAŻY KAS WIRTUALNYCH !

19.11.2019

UWAGA NA OFERTY SPRZEDAŻY KAS WIRTUALNYCH !

Pojawiające się w Internecie oferty sprzedaży kas rejestrujących (wirtualnych) to próba wyłudzenia naszych danych – ostrzega Ministerstwo Finansów.

Od kilku dni media donoszą, że w Internecie pojawiają się oferty sprzedaży tzw. kas wirtualnych, czyli kas w formie oprogramowania do instalacji na smartfonie. Jest to oszustwo. MF wystosowało specjalne oświadczenie  w tej sprawie, w którym przestrzega przed takimi ofertami.
 
Pojawiające się ogłoszenia mogą zatem zawierać nieprawdziwe informacje, a korzystanie z nich może stanowić próbę wyłudzenia. Tym samym korzystanie z obecnie oferowanych kas na smartfony nie będzie oznaczać, że podatnik wywiązuje się z obowiązku rejestracji sprzedaży na kasie rejestrującej - czytamy w notce MF.
 
Oświadczenie Ministerstwa Finansów można przeczytać tutaj.
 
Obecnie kasy rejestrujące istnieją wyłącznie w formie fizycznego sprzętu. Legalnymi i dopuszczonymi do użytkowania są te, które posiadają homologację Głównego Urzędu Miar.

MOZART WWW – INSTRUKCJA KONFIGURACJI IIS (Menedżer Internetowych Usług Informacyjnych)

06.11.2019

MOZART WWW – INSTRUKCJA KONFIGURACJI  IIS (Menedżer Internetowych Usług Informacyjnych)

Na stronie producenta programu Mozart Produkcja dostępna jest instrukcja konfiguracji IIS za pomocą Menedżera Internetowych Usług Informacyjnych.

Instrukcja jest przeznaczona dla Mozart Produkcja w wersji dla Subiekt GT, Subiekt Nexo, Navireo i enova. Możesz się z nią zapoznać tutaj.

Instrukcja zawiera również zbiór standardowych problemów, z jakimi spotykają się wdrożeniowcy przy instalacji Mozart-WWW, takich jak:

- błędna konfiguracja połączeń w web.config
- błędna instalacja IIS
- HTTP Error 500.19 - Internal Server Error

Jeśli jesteś zainteresowanym kupnem programu, który oferuje wsparcie zarządzania produkcją i współpracuje 
z wybranym Systemem Magazynowym
, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą programów Mozart firmy Aptor tutaj.

Jeśli potrzebna jest Ci pomoc w aktualnościach programów czy konfiguracjach -   napisz do nas, zadzwoń na infolinię czy skorzystaj z pomocy zdalnej.

OSTATNIO DODANE PRODUKTY

Posnet BINGO ONLINE

Skontaktuj się z nami

od 1 720,77 zł

Zapytanie ofertowe

Posnet MOBILE ONLINE

Skontaktuj się z nami

od 1 843,77 zł

Zapytanie ofertowe

e-Archiwizacja

Skontaktuj się z nami

od 244,77 zł

Zapytanie ofertowe

G Data AntiVirus Business

Skontaktuj się z nami

od 455,53 zł

Zapytanie ofertowe
Witryna stworzona na platformie