Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

AKTUALNOŚCI

NAGRODA ZA INNOWACJĘ DLA InsERT nexo

31.10.2019

NAGRODA ZA INNOWACJĘ DLA InsERT nexo

Flagowa linia Insertu została doceniona przez branżę spożywczą i handlową w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail”.

To największe tego typu wydarzenie na polskim rynku, organizowane przez Fischer Tranding Group, wydawcę magazynu "Hurt & Detal". Finałowa gala plebiscytu odbyła się 19 października w Teatrze Kamienica w Warszawie i zgromadziła 150 osób związanych z sektorami FMCG i handlu.

 Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 220 innowacyjnych produktów w kategoriach FMCG i ponad 40 innowacyjnych produktów i rozwiązań dla handlu w kategoriach Retail.

 Linia programów InsERT nexo, z której w codziennej pracy korzysta 13 tys. biur rachunkowych i 350 tys. małych i średnich firm w Polsce, okazała się najlepsza w kategorii Oprogramowanie i została nagrodzona statuetką „Złota Innowacja Retail 2019”. O wyborze zdecydowała Kapituła Konkursu.

 Podczas uroczystej Gali wręczono łącznie 28 statuetek „Złota Innowacja FMCG”, 10 statuetek specjalnych „Złota Innowacja” oraz 15 statuetek „Złota Innowacja Retail 2019”.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej ofertyw której znaleźć można produkty InsERT nexo.

JĘZYK UKRAIŃSKI I ROSYJSKI W PROGRAMIE SUBIEKT 123

22.10.2019

JĘZYK UKRAIŃSKI I ROSYJSKI W PROGRAMIE SUBIEKT 123

Powstała ukraińska i rosyjska wersja Subiekta 123!

Ze sprawdzonej aplikacji do fakturowania mogą korzystać teraz przedsiębiorcy ukraińsko- i rosyjskojęzyczni, a także te firmy, które zatrudniają pracowników zza wschodniej granicy.

Wciąż rośnie liczba osób, które decydują się na przeprowadzkę do Polski w celach zarobkowych i biznesowych. Największą grupę stanowią Ukraińcy – obecnie jest ich w Polsce około 1,2 mln. Rosyjska i ukraińska wersja programu Subiekt 123 powstała z myślą o firmach, które już zatrudniają pracowników ze Wschodu, planują rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki, a także o przedsiębiorcach z Ukrainy i Rosji, którzy decydują się na uruchomienie w Polsce swojego biznesu czy oddziału firmy. Obecnie ponad 3 tys. Ukraińców prowadzi w naszym kraju własną działalność, są to m.in. restauracje, sklepy, punkty usługowe, a także innowacyjne start-upy.

 Wersje ukraińska i rosyjska Subiekta 123 są dostępne w ramach podstawowej licencji i nie są dodatkowo płatne.

Dokumenty sprzedażowe generowane za pomocą aplikacji wystawiane są w języku polskim. Powstały też dwie wersje językowe strony subiekt123.pl.

KASA ONLINE W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM

22.10.2019

KASA ONLINE W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM

Już 1 stycznia 2020 roku pracownicy warsztatów samochodowych będą musieli rozpocząć użytkowanie kas ONLINE.

Kasy ONLINE to kategoria urządzeń fiskalnych, które bezpośrednio komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas, którym zawiaduje Szef Krajowej Administracji Skarbowej.

Centralne Repozytorium Kas zbiera wiele danych m. in.: dokumenty niefiskalne, raporty dobowe, paragony fiskalne, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

"Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawyPrawo o miarach", nakłada obowiązek prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas ONLINE w pierwszej kolejności na firmy świadczące usługi motoryzacyjne: wulkanizatorów, stacje paliw oraz warsztaty samochodowe.

Zgodnie z ustawą kasy ONLINE powinny zacząć tam funkcjonować od 1 stycznia 2020 r.

W tekście "Kasy fiskalne ONLINE dla warsztatu samochodowego" przygotowanym przez POSNET, znajdziesz podpowiedzi jakie kasy ONLINE będą najlepsze dla mechanika samochodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem POSNET  tutaj.

Skorzystaj z naszej oferty kas online, znajdującej się tutaj.

OSTATNIO DODANE PRODUKTY

Posnet BINGO ONLINE

Skontaktuj się z nami

od 1 720,77 zł

Zapytanie ofertowe

Posnet MOBILE ONLINE

Skontaktuj się z nami

od 1 843,77 zł

Zapytanie ofertowe

e-Archiwizacja

Skontaktuj się z nami

od 244,77 zł

Zapytanie ofertowe

G Data AntiVirus Business

Skontaktuj się z nami

od 455,53 zł

Zapytanie ofertowe
Witryna stworzona na platformie