Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

AKTUALNOŚCI

ZŁOTY PARAGON DLA FIRMY InsERT

22.10.2019

ZŁOTY PARAGON DLA FIRMY InsERT

Branża handlowa po raz kolejny doceniła programy InsERT i przyznała statuetkę Złotego Paragonu w kategorii najlepszy producent oprogramowania dla handlu.

Nie bez kozery Subiekt stał się synonimem systemu do obsługi sprzedaży i magazynu, z którego korzystają małe i średnie firmy.

Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich jest przyznawana produktom, które w ubiegłym roku w szczególny sposób wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce oraz wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. Podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Kamienica wręczono wyróżnienia w kategoriach produktowych, a także nagrodzono linie produktowe, osoby, firmy i usługi. Pierwsze miejsce i Złoty Paragon dla najlepszego producenta oprogramowania dla handlu przypadł kolejny raz Insertowi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą programów InsERT:

- Sprzedaż i magazyn

- Księgowość, finanse i analizy

- Kadry i płace

NIP NABYWCY NA PARAGONIE

22.10.2019

NIP NABYWCY NA PARAGONIE

1 września 2019 roku weszły w życie nowe przepisy odnośnie wystawiania faktur na podstawie otrzymanych paragonów. 
 

Zakładają one, że od 1 stycznia 2020 roku sprzedawca będzie mógł wystawić fakturę do paragonu fiskalnego tylko w przypadku, gdy na paragonie znajdzie się NIP nabywcy.
 

Czemu służą przepis o NiP-ie na paragonie? Jakie są główne punkty nowych przepisów odnośnie wystawianych faktur? I co zrobić, gdy kasa nie ma funkcji wydruku NIP-u nabywcy na paragonie?

Dowiedz się więcej!

URZĄDZENIA FISKALNE ONLINE - ULGI NA ZAKUP

22.10.2019

URZĄDZENIA FISKALNE ONLINE - ULGI NA ZAKUP

Ministerstwo Finansów opublikowało objaśnienie podatkowe ws. ulg na zakup kas rejestrujących ONLINE.

Zwracamy uwagę na informację na str. 8 tego dokumentu.
 
Cytat:
 
„Podatnik zobligowany do wymiany kas, który rozpocznie instalowanie kas Online przed terminem wskazanym w ustawie (i rozpocznie na nich prowadzenie ewidencji sprzedaży) ma prawo do zwrotu ulgi za zakup kas rejestrujących Online przed datą graniczną (np. 1 lipca 2020 r.).”

Cały tekst jest dostępny tutaj.
 

Więcej o kasach i drukarkach ONLINE tutaj.

NASZA OFERTA : tutaj

OSTATNIO DODANE PRODUKTY

G DATA Mobile Internet Security

Skontaktuj się z nami

od 0,00 zł

G DATA Mac

Skontaktuj się z nami

od 0,00 zł

G DATA Total Protection

Skontaktuj się z nami

od 0,00 zł

G DATA AntiVirus

Skontaktuj się z nami

od 0,00 zł

Witryna stworzona na platformie