Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

O FIRMIE

           Wczoraj

Firma C.D.F. powstała jesienią 1997 roku.  Działalność mojej jednoosobowej firmy sprowadzała się z początku do usług wykonywanych na zlecenie Pogopan s.c. firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem oprogramowania dla medycyny i farmacji oraz obsługą serwisową małych i średnich podmiotów. Moim zadaniem były szkolenia i wdrożenia oprogramowania, serwis sprzętu komputerowego oraz jego okresowe konserwacje. Zajmowałem się też serwisem urządzeń fiskalnych.

         W styczniu 1999 r. otrzymałem propozycję utworzenia w Koninie oddziału poznańskiej firmy Advisor (bliźniaczego do oddziału w Kaliszu). Wraz ze współpracownikami podjęliśmy próbę zaistnienia na konińskim rynku.  Do głównych dziedzin działalności konińskiego oddziału Advisor należały: zorganizowane kursy komputerowe oraz sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania dla małych i średnich firm. Prowadziliśmy kawiarnię internetową, sprzedawaliśmy usługi w sieci internet świadczone przez Advisor s.c. i wykonywaliśmy zlecone usługi serwisu sprzętu. Nasza solidność i doświadczenie w doborze i gwarancyjnym serwisie sprzętu oraz wdrożeniach oprogramowania zaowocowały zaufaniem klientów.  Kolejne firmy powierzały nam zadania udoskonalania sprzętu komputerowego, wykonania niewielkich sieci firmowych, a w końcu kompleksowej opieki nad sprzętem i oprogramowaniem firmy.

         Od września 2001r. po zlikwidowaniu wszystkich terenowych oddziałów firmy Advisor  wypracowane przez nas miejsce na konińskim rynku zajęła moja firma.

         Zmiany na rynku informatycznym i świadome decyzje sprawiły, że z szerokiej gamy oferowanych usług, na plan pierwszy wysunęło się wdrażanie i serwisowanie oprogramowania dla firm.

         Z powodzeniem kontynuowaliśmy współpracę z największym w Polsce producentem oprogramowania do zarządzania firmą InsERT, którą rozpocząłem w maju 1999 r., zdobywając pierwszy swój tytuł dyplomowanego serwisanta programów. 

         Ważnym momentem w rozwoju firmy było rozpoczęcie stałej współpracy z producentem oprogramowania do zarządzania produkcją firmą Morlab ze Skierniewic. Od tej chwili można powiedzieć, że posiadamy w ofercie pełen pakiet programów do zarządzenia. Otworzyło to możliwości do nawiązywania współpracy z nieco większymi podmiotami i podejmowania większych wyzwań z zakresu tworzenia systemów informatycznych.

           Dziś

         Podstawową dziedziną działalności C.D.F. jest wdrażanie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy, które polecamy są dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw.

         Świadczymy usługi doradcze w zakresie doboru oprogramowania, analizy procesów biznesowych pod kątem wprowadzenia proponowanych rozwiązań, szkolenia i kompleksowego wdrożenia systemów.

         Naturalnym przedłużeniem współpracy z firmami użytkującymi oprogramowanie jest wsparcie po okresie wdrożenia.

         Oferujemy pakiet usług Asysta, którego głównym elementem jest pomoc zdalna lub telefoniczna oraz konsultacje e-mail.

Klientom oczekującym większego zakresu wsparcia proponujemy kompleksową opiekę nad oprogramowaniem i sprzętem komputerowymi w ramach standardowych pakietów usług serwisowych.

           Jutro

         Dobierając współpracujący ze mną zespół zwracałem uwagę na solidność i dokładność w trakcie wykonywania pracy oraz autentyczne zainteresowanie dziedziną informatyki. Postawiłem na ludzi młodych, pełnych zapału, którzy nie obawiają się nowych technologii i nadążają za ogromnym tempem zmian w tej dziedzinie. Wszyscy moi współpracownicy kształcili się w szkołach o kierunkach informatycznych. Zdobywający solidną teoretyczną wiedzę, popartą praktyką zespół gwarantuje, że oferta rozwiązań, którą przedstawimy naszym klientom, będzie coraz szersza i coraz ciekawsza.

                                                                                             Artur Radke

CO OFERUJEMY?

Firma C.D.F. to ambitny i zgrany zespół, niezawodne i nowoczesne oprogramowanie, doświadczenie i wiedza specjalistów.

OFERUJEMY:

- Oprogramowanie dla firm
- Kasy fiskalne i drukarki fiskalne
- Podpis Elektroniczny (sprzedaż, odnowienie)
- Bezpieczeństwo danych (oprogramowanie antywirusowe)
- Doradztwo informatyczne
- Pomo techniczna

Witryna stworzona na platformie